Steelhouse Group – Eesti

METALLI PINNAVIIMISTLUS

Steelhouse on professionaalne väärtmetallide, struktuuride ja osade pinnaviimistluses, kel on üle 30 aastane töökogemus.

Tegevjuht / Tootmisjuht

Müügijuht

Metalli pinnaviimistlust saab teha käsitsi, mehaaniliselt või automaatselt. Valitav töötlusmeetod oleneb tootest ja selle nõuetest. Töötleme HST, RST, Ti, CU, AL ja MS materjale.

Manuaalne töö on olnud pinnaviimistluses üks meie tugevusi.  Meie lihvimisprotseduurid hõlmavad kõike alates väikestest valudetailidest, lõpetades tonne kaaluvate esemetega. Käsitööna lihvime, hapetame, harjame ja poleerime seadmeid, sealhulgas paberi- ja tselluloosi valmistamise masinad, tselluloosipumbad, sisepinnad ja töötlustorustiku osad, toiduaine- ja ravimitööstuse seadmed, farmatseutilised konteinerid, pumbad, ventilaatorid ja turbiinid, kuid ka turbiinilabad ja propellerid.

Pinnaviimistluse mehhaniseerimine ühendab lihvija professionaalse oskuse ja masina võimsuse, saavutades üliefektiivse kombinatsiooni. Me pakume oma erinevate tööstusvaldkondade klientidele laias valikus mehhaniseeritud pinnaviimistlusteenuseid.

Automaatne lihvimine, harjamine ja poleerimine muudab mitmed erinevad tooted efektiivseks ja kvaliteetseks. Automatiseerimise abil saame oma klientidele suurte partiide korral pakkuda kuluefektiivsust.