Kes on Steelhouse Group Estonia OÜ tegevjuht Valmar Kask?

Millised on sinu kogemused metallitöötlemise valdkonnas?

Alustasin juba rohkem kui 16 aastat tagasi, olen tegelenud pulbervärvimisega, olnud metallilihvija, keevitaja, masinate operaator. Tänaseks olen jõudnud nestimise ja projekteerimiseni.

Lisaks ettevõtte juhtimisele löön ka ise iga päev tootmishalli töös kaasa ja kannan hea meelega tunkesid pintsaku asemel.

Millised väljakutsed sulle meeldivad?

Mulle meeldib värvilisest metallist keerukaid lahendusi keevitada. Eriti meeldivad mulle olukorrad, mille puhul öeldakse, et lahendus pole võimalik – kui võtad TIG käpa kätte ja hakkad keevitama ning asi lõpuks valmis saab. Kõigi tööde prototüüpide puhul püüan ise esmalt keevitused teha ning kokku panna ja seejärel õpetan meeskonnale.

Mis on sinu töös kõige keerulisem?

Kõige keerulisem on meeskonna komplekteerimine ja töö inimestega. Väga raske on leida inimesi, kes teeksid oma tööd südamega. Kui süda pole asja juures, siis ei motiveeri tihtipeale ka piisavalt suur palganumber. Ka järelkasvu on vähe, noori, kes tahaksid õppida oma kätega midagi looma. Kõik tahavad olla investorid või influencerid.

Mis sulle sinu töös rõõmu teeb?

Kindlasti see, kui oleme mõne uue ja keerulise projekti edukalt valmis saanud ning klient vaatab tellitud tööd ja on rahul. Samuti on tore kui kliendid räägivad, et nad said Steelhouse´ist ilusa ja kvaliteetse töö.

Millisest teenusest tunned puudust ja kuhu võiks ettevõte veel laieneda?

Soovime tulevikus kindlasti lisada CNC torupainutuspingi ja traadiroboti, see teeks meie teenuste ampluaa täiuslikuks.

Tagasi Uudised